Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /home/intech/domains/maziesiems.lt/public_html/vqmod/vqmod.php on line 684
Patarimai vaikiškoms lovoms | maziesiems.lt
Kaip išsirinkti tinkamą vaikišką lovą?
Tinkamos vaikiškos lovos išsirinkimas užtrunka nemažai laiko, kadangi ji turi atitikti tam tikrus kiekvieno vaiko bei tėvų reikalavimus. Lovytė turi būti ne tik puošni bet ir funkcionali, patvari, atitinkanti visus saugumo kriterijus. Atsižvelgiant į tai, mes sukūrėme trumpą vadovą, kurio pagalba galėsite lengviau bei greičiau įsigyti tinkamą vaikišką lovą.
Visų pirma – SAUGUMAS!
Vaikiška lovytė turi būti saugi, atitikti ES taikomus saugos standartus. Baldų gamybai naudojamų medžiagų kokybė turi būti patvirtinta atitinkamu sertifikatu. Medžiagos, iš kurių yra gaminamos vaikiškos lovos negali turėti sunkiųjų metalų. Šis reikalavimas yra taikomas visiems gamyboje naudojamiems dažams, lakams bei dekoratyviniams elementams.
Visi lovos kampai turi būti suapvalinti, lovytė neturi turėti vietų, kuriose gali užstrigti mažos kūno dalys (pvz., pirštai)
Žinoma, labai svarbu, jog vaikiška lova turėtų apsaugėles, kurios užtikrintų jog vaikas miego metu neiškris iš savo lovytės ir nesusižeis.
Tylus ir sulėtintas patalynės dėžės uždarymo mechanizmas taip pat yra labai svarbus, kadangi jo pagalba vaiko pirštai yra apsaugoti nuo prispaudimų.

Lovos tvirtumas / stabilumas
Labai svarbu, jog įsigyta lovytė būtų tvirta bei stabili. Šį faktorių nulemia medžiaga iš kurios lova yra pagaminta, bei visų lovos konstrukcijų tikslumas.
Renkantis lovytę, atkreipkite dėmesį jog rėmas būtų pagamintas iš medienos masyvo. Medienos drožlių plokštė nėra tokia patvari, kaip pats medienos masyvas. Lova atlaikanti daugiau nei 100kg svorį yra priskiriama prie tvirtų lovyčių kategorijos. Tokia lovytė užtikrina jog atlaikys šalia vaiko atsigulusį ar atsisėdusį mamytę / tėvelį
Graži lova – vaiko kambario puošmena
Žinoma, lovos grožis yra taip pat vienas iš svarbesnių kriterijų tiek tėveliams, tiek mažiesiems. Graži lovytė dar labiau skatina vaiką miegoti vieną, savo išsirinktoje, naujoje lovytėje.

Lovos spalvą derinkite prie kambaryje esančių kitų baldų, taip sukursite jaukią ir mielą aplinką, kurioje vaikas praleis labai daug savo laiko.
Šiam kriterijuj ypač tinka populiariosios lovos – nameliai. Lova namelis yra idealus ne tik miegui, bet ir žaidimams.
Remiantis šiais visais išvardytais patarimais, mes siūlome vaikiškas lovas, kurios atitinka šiuos kriterijus ir yra vienos iš perkamiausių, bei turinčių daugiausiai geriausių atsiliepimų :
Vienvietės lovos : AMI (visa kolekcija) , AMELA, DREAMS (visa kolekcija), LEONA, MARKUS.
Dvivietės ištraukiamos lovos : ALMA, BISY, ELLA, MARDOL.
Dviaukštės lovos : ALBER, ALDO, BELLA, KERY, LAGAT, LESO, LESSY, LUNU, MELLI, MEX, MIDI, SALLI, NOLERU, ROKY.
Trivietės lovos : ALMA, BAGUDA, BELLA, CANI.